
Peugeot 206 - 1.1 XR NIEUWE APK + STEEKPROEF RDW koude AIRCO
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | April 2010 |
| Kilometerstand | 224.670 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 12 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 58-LFV-6 |
| Datum deel 1 | 12-04-2010 |
| Topsnelheid | 159 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 18,30 sec |
| Motorvermogen | 44 kW (60 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1124 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 920 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 485 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Peugeot 206 + 1.1 XR NIEUWE APK + STEEKPROEF RDW koude AIRCO
- Kenteken: 58-LFV-6
- Merk: Peugeot
- Model: 206 +
- APK tot: 12-04-2027
- Tellerstand: 224670 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1124 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: HFX
- Vermogen: 44 kW / 60pk
- Ledig gewicht: 920 kg
- Max. trekgewicht: 750 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 387 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 92 - 99 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Infotainment
- Radio CD speler
Interieur
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Peugeot 206+ van bouwjaar 2010 met KOUDE AIRCO.
Voorzien van NIEUWE APK, met een glansrijke RDW STEEKPROEF Dus in feite dubbel goedgekeurd.
Uitgerust met de ZUINIGE 1.1 motor, ipv de gangbare 1.4 motor! Ideaal met de hoge brandstofprijzen. Dit type motor is trouwens oerdegelijk, gewoon het ouderwetse type wat ook in de oude modellen lag.
De 206+ is het facelift model van de Peugeot 206, met het nieuwe dashboard en het nieuwe moderne neusje.
Luxe uitvoering
Deze 206+ is uitgerust met o.a.:
- stuurbekrachtiging
- elektrische ramen
- centrale portiervergrendeling met afstandsbediening
- airbags
- airco airconditioning (werkend, koude airco)
- toerenteller
- originele radio met stuurbediening
- luxe interieur en dashboard
- hoofdsteunen voor de achterpassagiers
- mattenset
- etcetera
Ook voorzien van ABS Anti Blokkeer Remsysteem, tegen doorslippen als je remt op natte of gladde wegen. Een zeer fijne veiligheids-uitrusting.
Werkende AIRCO!
De 206+ staat rondom op banden met goed profiel. De voorbanden zijn nog nieuw.
Van binnen en buiten is het nog een nette auto. Slechts lichte gebruikerssporen.
Van onderen nette staat, zonder rotterij.
Starten en lopen, motor loopt als een zonnetje.
Milieuklasse / emissieklasse: EURO 4
Boekjes en RDW Tellerraport zijn aanwezig. Tellerstand is gewoon logisch.
Boekjes zijn aanwezig.
Tevens is de uitgeprinte "service history" van de dealer aanwezig, met alle door de dealer uitgevoerde werkzaamheden.
Goed onderhouden. Recent nog voorzien van een nieuwe uitlaat einddemper.
De distributie-riem is vernieuwd bij 174.517 km d.d. 20 maart 2020.
5 jaar in bezit geweest van de vorige eigenaresse en door haar ingeruild bij een noordelijke merkdealer.
APK gekeurd t/m 12 april 2027, zonder adviespunten. Gekeurd met RDW steekproef.
Gewicht bedraagt slechts 920 kg, dus de wegenbelasting bedraagt maar 32 euro per maand (95 euro per kwartaal).
Prijs: EUR 2.250,-
Inruil is mogelijk tegen handelsprijs.
Wij keuren onze auto's niet zelf, maar laten dit uitvoeren door een RDW erkend onafhankelijk APK keuringsstation.
Bij serieuze belangstelling mag u altijd proefrijden en de auto van uw keuze gerust even van onderen bij ons op de brug bekijken.
Wegens de snel wisselende voorraad kunt u het beste gewoon even bellen. Wij staan u graag te woord. Wij rekenen geen afleveringskosten, tenzij u speciale wensen heeft, zoals een afleverbeurt of iets dergelijks. Wij hebben een uitgebreide voorraad auto's in de prijsklasse van 500 t/m 3000 euro, veelal voorzien van een nieuwe of recente APK keuring. Voor grotere foto's en beschikbaarheid, zie onze website.
Wilt u langskomen? Graag vooraf even bellen om teleurstellingen te voorkomen! Tel: 06-55 933 538 (Wouter Gerdes). Vanwege regelmatige afwezigheid werken we bij voorkeur op afspraak.
Ons adres:
HGG Auto's
Oostendeweg 7
9723 HJ GRONINGEN
ind.terrein ZUID-OOST / Winschoterdiep (achter de EUROBORG)
Tel. 06 - 55 933 538
HGG auto's
Oostendeweg 7
9723HJ Groningen
0655933538
info@hggautos.nl
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























