
Peugeot 206 - 1.1 XR NWE APK
Algemeen
| Prijs | € 1.850 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 101.694 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 17 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 85-JKR-2 |
| Datum deel 1 | 31-07-2009 |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,50 sec |
| Motorvermogen | 44 kW (60 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1124 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 913 kg |
| Trekgewicht max | 760 kg |
| Trekgewicht onger. | 485 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 1998 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2009 - dec. 2011
Referentienummer: 822
Technische informatie
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 18,3 s
Topsnelheid: 159 km/u
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 135 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Interieur & Comfort
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- passagiersairbag
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Tiel
Latensteinse Middenweg 2
4005EJ TIEL
Tel: 0616109595
E-mail: info@autobedrijftiel.nl
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































