
Peugeot 206 - 1.4 5Deurs Airco Cruis Trekhaak Apk Nieuw nap
Algemeen
| Prijs | € 2.099 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 157.169 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 80-LNJ-8 |
| Datum deel 1 | 31-05-2010 |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 927 kg |
| Trekgewicht max | 1178 kg |
| Trekgewicht onger. | 510 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Peugeot 206 + 1.4
5Deurs
Airco
Cruis
Trekhaak
Apk Nieuw 31-05-27
157169 km Nap
Onderhoud boekjes aanwezig
Peugeot 206 + 1.4 5Deurs Airco Cruis Trekhaak Apk Nieuw nap
- Kenteken: 80-LNJ-8
- Merk: Peugeot
- Model: 206 +
- APK tot: 31-05-2027
- Tellerstand: 157169 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1360 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: KFW
- Vermogen: 55 kW / 75pk
- Ledig gewicht: 927 kg
- Max. trekgewicht: 1178 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 387 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 92 - 99 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Radio CD speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
U zoekt een betrouwbare auto met uitstekende rijkwaliteiten? Dan is deze Peugeot 206 + een geweldige keuze! Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak.
Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. De voordelen van de aanwezige cruise control hoeven we niet uit te leggen. Een mooie, constante snelheid - niet te snel, niet te langzaam. Precies goed. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
M Gosink Auto’s
Alteveer 107
7907GC Hoogeveen
0652533783
Mgosinkautos@gmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























