
Peugeot 206 - 1.4 Pop' Art AIRCO IJSKOUD APK+NAP
Algemeen
| Prijs | € 950 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 270.563 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 96-PJ-TR |
| Datum deel 1 | 29-07-2004 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 925 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 510 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.450 kg
Afmetingen (LxBxH): 382 x 165 x 143 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Airbag opzij achter
- Airbag opzij voor
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekhoes
- Centraal deurvergrendeling incl. afstand
- Metallic lak
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Ruitenwisser achter
- TOERENTELLER
- Verstelbare gordelhoogte
= Bedrijfsinformatie =
AutoKing Langeweg 18 3244BH Nieuwe-Tonge T:0187-750624 M:06-28289323 @:info@autobedrijfking.nl www.autobedrijfking.nl
NAP rapport aanwezig. En zeker met originele sleutel(s).
Afleverkosten:
Wij berekenen geen afleverkosten.
Inruil:
inruil is bij ons altijd mogelijk tegen handels waarde.
Voor een uitgebreide fotoreportage van deze auto kunt u ook op onze website terecht. Ook kunt u eventuele andere occasions bekijken.
Openingstijden:
Maandag 13.00 - 18.00
Dinsdag 10.00 - 18.00
Woensdag 10.00 - 18.00
Donderdag 10.00 - 18.00
Vrijdag 10.00 - 18.00
Zaterdag 10.00 - 18.00
Bezoek graag op afspraak en voorkom teleurstelling.
Komt het u niet uit binnen openingstijden dan kunt u bellen voor een afspraak .
Auto verkopen?
Wij taxeren en geven het hoogste bod en natuurlijk ruilen wij uw sloop verklaard auto's ook in voor de export.
Bij ons krijgt u minimaal €99,- voor uw sloop auto...
Auto Financieren?
Voor maar minimaal €49,- p/m
Meer informatie (www.lenenopmaat.nl) Let op! Geld lenen kost geld.
Met de groots mogelijke zorg stellen wij onze auto advertenties samen, maar zijn niet verantwoordelijk voor eventueel gemaakte fouten.
Met vriendelijke groet,
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























