
Peugeot 206 - 1.4 Quiksilver, airco, elektr ramen, trekhaak, APK 24-6-2027
Algemeen
| Prijs | € 995 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 205.552 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 24 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 59-LV-JZ |
| Datum deel 1 | 06-06-2003 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 925 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 510 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.450 kg
Afmetingen (LxBxH): 382 x 165 x 143 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 14"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur vernis
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Te koop aangeboden: een zeer nette Peugeot 206 1.4 in de speciale QuickSilver uitvoering. De auto ziet er nog keurig uit en is net voorzien van een splinternieuwe APK keuring tot 24-6-2027! Alle inruil is mogelijk!
Welkom bij VVA Auto's. Wij zijn een bedrijf dat gespecialiseerd is in jong gebruikte occasions. Inruil van uw huidige auto, motor, boot, caravan, camper of aanhanger is bij ons altijd bespreekbaar. Klantgerichtheid en service staan bij ons hoog in het vaandel. Daarnaast is een financiering of garantie op een voertuig in overleg altijd bespreekbaar. Wij attenderen u erop dat sommige auto's in verband met het modeljaar 1 jaar jonger aangegeven kunnen worden en daarnaast worden veel van onze auto's ingevoerd bij de RDW. Voor vragen hierover staan wij u ten alle tijden te woord.
Indien u geïnteresseerd bent in één van onze occasions kunt u ons altijd bellen of een bericht sturen via WhatsApp. In principe zijn wij altijd bereikbaar.
Voor meer informatie verwijzen wij u graag naar onze website: www.vvaautos.nl
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































