
€ 2.900
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | Maart 2012 |
| Kilometerstand | 170.587 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 40-TNP-2 |
| Datum deel 1 | 16-03-2012 |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,70 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 908 kg |
| Trekgewicht max | 1178 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | december 2011 |
| Meer modelinformatie |
Peugeot 206+ 1.4 Urban Move bouwjaar 2012 met 170.587 km NAP, afkomstig van de 3e eigenaar.
De auto rijdt en schakelt goed en is recent technisch aangepakt. Bij 170.574 km op 23-04-2026 zijn de koppakking, distributieriem, olie, filters en koelvloeistof vervangen en een nieuwe apk erop gekomen, dus een belangrijke onderhoudsbeurt is al uitgevoerd. Voorzien van airco, cruise control, elektrische ramen voor en elektrische spiegels. Zuinige en betrouwbare auto die ideaal is voor dagelijks gebruik. Zowel van binnen als buiten een nette auto met normale lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd en kilometerstand.
Interesse? Bel of app gerust voor meer informatie of een proefrit.