
Peugeot 206 - 1.4 X-line 75pk |APK tot 16-04-2027 | Airco | Audioinstallatie met cd-speler | Elektrische
Algemeen
| Prijs | € 1.450 |
| Bouwjaar | September 2005 |
| Kilometerstand | 174.098 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 16 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 56-RV-VK |
| Datum deel 1 | 28-09-2005 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 925 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 510 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2004 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2002 - okt. 2005
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.450 kg
Afmetingen (LxBxH): 382 x 167 x 144 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: De Vries Trading De Bolder 2A 9206AN DRACHTEN, NL 06-16173888 richardv11@hotmail.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur vernis
Interieur
- Elektrische ramen voor
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Hoofdsteunen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
= Bijzonderheden =
Peugeot 206 1.4 X-line – Betrouwbaar, comfortabel en netjes onderhouden
Deze Peugeot 206 1.4 X-line is een fijne en praktische hatchback die bekend staat om zijn betrouwbaarheid en lage gebruikskosten. De 1.4 benzinemotor met 75pk zorgt voor een prettige en comfortabele rijervaring, ideaal voor dagelijks gebruik.
De X-line uitvoering biedt een nette en functionele uitrusting. Zo beschikt deze 206 over airco, wat zorgt voor een aangenaam interieurklimaat. Daarnaast is de auto voorzien van een audioinstallatie met cd-speler en elektrische ramen voor voor extra gebruiksgemak.
De aanwezige stuurbekrachtiging maakt het rijden licht en comfortabel, vooral in de stad en bij parkeren.
Onderhoud en staat
APK tot 16-04-2027
Zeer nette en goed onderhouden auto
Belangrijkste kenmerken
1.4 benzinemotor – 75pk
X-line uitvoering
Airco
Audioinstallatie met cd-speler
Elektrische ramen voor
Stuurbekrachtiging
Zeer nette staat
Een betrouwbare, comfortabele en nette Peugeot 206 die perfect is voor dagelijks gebruik.
Neem gerust contact op voor een bezichtiging of proefrit.
De Vries Trading is een RDW-gecertificeerd autobedrijf met veel passie voor auto's. Het autobedrijf is opgericht in 2014 en sinds 2024 gevestigd in Drachten. Bij ons kun je altijd rekenen op vriendelijke service, een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en persoonlijk advies.
Waarom kiezen voor De Vries Trading?
Bij De Vries Trading staan jouw wensen centraal. Of je nu op zoek bent naar een nieuwe auto, een scherp geprijsde occasion, of gewoon benieuwd bent wat je huidige auto waard is — wij helpen je graag verder.
✔️ Gratis taxatie van je inruilauto – binnen enkele minuten een eerlijke indicatie
✔️ Financiering mogelijk – wij bieden aantrekkelijke lease- en financieringsopties
✔️ Verzekering regelen? Geen probleem – wij ontzorgen je volledig
✔️ Proefrit aanvragen – plan eenvoudig een proefrit bij ons op locatie
✔️ Persoonlijk en professioneel advies – eerlijk, transparant en zonder poespas
Heb je vragen of wil je direct contact met onze adviseur? Stuur een app of neem gerust telefonisch contact met ons op. Wij nemen snel contact met je op.
De Vries Trading – Voor iedereen een passende auto.
Tel: +31(0)6 16 17 38 88
Tot snel!
Contact persoon: Richard de Vries
Maandag t/m zondag uitsluitend op afspraak geopend.
Disclaimer: Deze advertentie is met de grootste zorg samengesteld om de informatie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit geheel uit te sluiten. Controleer daarom bij interesse of voor aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden, of neem hiervoor contact met ons op.
Uit de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























