
Peugeot 206 - 1.4 XS-pakket Airco 5-drs
Algemeen
| Prijs | € 3.900 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 147.890 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 10 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 66-LKB-8 |
| Datum deel 1 | 10-05-2010 |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Felrood |
| Gewicht | 927 kg |
| Trekgewicht max | 1178 kg |
| Trekgewicht onger. | 510 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2009 - dec. 2011
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 15,0 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.421 kg
Afmetingen (LxBxH): 387 x 167 x 145 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,9 l/100km (1 op 11,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autocentrum Leunis Julianastraat 22 4566AG HEIKANT, NL 0114310521 http://www.autocentrumleunis.nl info@autocentrumleunis.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- mistlampen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
Infotainment
- MP3 aansluiting
Interieur
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- 12Volt aansluiting
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Derde remlicht
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Zeer mooie, sportieve, praktische, zuinige en complete Peugeot 206+ 1.4i 75pk met XS-pakket 5-drs met o.a: Felrode lakkleur, climate control airco, stuurbekrachtiging, elektrische ramen voor, centrale deurvergrendeling op afstand, bumpers en spiegels in kleur, radio/cd/mp3-speler, Aux-aansluiting, sportstoelen voor, boordcomputer, lederen sportstuurwiel, getint glas en in delen neerklapbare achterbank. In absolute nieuwstaat van eerste eigenaar met slechts 147.890km !
Bezichtiging op afspraak ! Tel: 06-15950511 / 0114-310521
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























