
Peugeot 206 - 1.6-16V Air-line 3|NweAPK|Automaat|129DKM|Nettestaat|Airco|
Algemeen
| Prijs | € 2.495 |
| Bouwjaar | Januari 2007 |
| Kilometerstand | 129.814 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 18 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 86-TT-DG |
| Datum deel 1 | 25-01-2007 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1025 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R15
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.590 kg
Afmetingen (LxBxH): 382 x 165 x 143 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Metaalkleur vernis
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- Marge Auto
- Multifuntioneel Stuurwiel
- Toerenteller
= Bijzonderheden =
Perfect Onderhouden Peugeot 206 1.6-16v Air-Line 3 Automaat voorzien van Airco en nog maar 129.000 KM NAP!
Met aantoonbaar 129.000 km gereden (NAP). De complete onderhoudshistorie inclusief 2 originele sleutels zijn bij de auto aanwezig.
De distributieriem is vervangen bij 67.766 KM op 01-09-2018
De auto is voorzien van een Nieuwe APK en Vloeistoffencheck zonder extra kosten!
De auto rijd remt en schakelt erg goed en bevind zich in keurige staat na leeftijd en kilometers!
Air Line 3 uitvoering met o.a: Airco – Centrale Deurvergrendeling – Multifunctioneel Stuurwiel – Elektrische Ramen Voor – Boordcomputer – Radio – Stuurbekrachtiging – Elektrisch verstelbare spiegels – enz.
Let op!: De auto heeft enige gebruikerssporen (zie foto’s) Hierdoor is de auto ook zeer scherp geprijsd!
Let op!
Deze prijs is geheel rijklaar inclusief:
– APK minimaal 6 maanden
– Vloeistoffencheck
– Controle van remmen en banden en vervanging bij een levensduur van minder dan 5.000 KM
– Minimaal 15 liter brandstof
– Complete poetsbeurt binnen en buiten
– Kosteloos Uw auto op naam zetten bij ons op locatie en eventueel inruilauto vrijwaren
Let op!: Wij werken alleen op afspraak graag even bellen naar 06-51378806 voor U vertrekt om teleurstelling te voorkomen!
Heeft deze auto of een van onze andere auto’s uw interesse gewekt? Bel dan naar 06-51378806 als U nog vragen heeft of graag langs wil komen voor desbetreffend model. Wij staan U graag te woord!
Uw auto inruilen? Geen enkel probleem, vraag naar de mogelijkheden.
Graag tot ziens bij ons bedrijf.
Met vriendelijke groet,
HW Automotive
De Corridor 7
5406 NS Uden
06-51378806
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























