
Peugeot 206 - 1.6 I 88 PK Roland Garros airco leer panorama
Algemeen
| Prijs | € 675 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Kilometerstand | 264.502 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 47-DV-RD |
| Datum deel 1 | 14-01-2000 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 65 kW (88 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Groen metallic |
| Gewicht | 1000 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | februari 1999 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Peugeot 206 1.6 I 88 PK Roland Garros airco leer panorama
- Kenteken: 47-DV-RD
- Merk: Peugeot
- Model: 206
- Tellerstand: 264502 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2000
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: groen Metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: beige
- Motorinhoud: 1587 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: NFZ
- Vermogen: 65 kW / 89pk
- Ledig gewicht: 1000 kg
- Max. trekgewicht: 1100 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 382 cm
- Hoogte: 1435 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 2
Comfort
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Getint glas
- Glazen dak
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
Infotainment
- Radiovoorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco met automatische regeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
Overige
- Bestuurdersairbag
- Bumpers en spiegels in de kleur
- Hoofdsteunen achter
- Koplampverstelling
- Mistlampen voor
- Passagiersairbag
Deze Peugeot 206 rijd goed en geeft geen storingen aan. Is schadevrij, ook geen parkeerbeschadigingen. Wel een enkele kras en de blanke lak is op enkele plekken matig. Voornamelijk achter op het dak en bovenzijde achterklep. De bestuurdersstoel is flink versleten, (zie foto 5). verder ziet de auto er keurig uit van binnen en buiten.
Het is een 1.6 I 65 KW 88 PK Roland Garros uitvoering voorzien van: ABS, stuurbekrachtiging, airco/climatronic, leer, alum. velgen, panoramadak met elektr. afscherming binnenzijde, elektr. spiegels, centr. vergrendeling en elektr. ramen voor/achter.
Heeft origineel 264502 KM gereden met NAP Pas.
APK verlopen op 7-5-2026.
Voor meer info 0651184097.
Theo Sonder Auto's
Eenhuisstraat 10
7665PZ Albergen
0651184097
info@theosonder.nl
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























