
Peugeot 207 CC - 1.6 VTi | ELEK.RAMEN | APK
Algemeen
| Prijs | € 3.999 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 149.102 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 22 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-ZDG-69 |
| Datum deel 1 | 22-02-2010 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1317 kg |
| Trekgewicht max | 1040 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.709 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 175 x 140 cm
Wielbasis: 254 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 150 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- antenne
- APK
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Brake Assist System
- buitenspiegels inklapbaar
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- gordels achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- hoofdsteunen en verstelbare rugleuning
- hoofdsteunen voor
- hoofdsteunen voor en achter
- incl boekjes
- koplampen in hoogte verstelbaar
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- multimedia-voorbereiding
- onderhoudsboekjes aanwezig
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
LAATSTE BEURT BIJ DE 146.000 KM.
ONDERHOUDSBOEKJES AANWEZIG.
Wij adviseren u om eerst contact met ons op te nemen alvorens u onze showroom bezoekt. Zo zorgen wij dat er voldoende tijd is om u te woord te staan en kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Tel : 0252745086
Tel Mobiel : 0031610315518
Openingstijden:
Maandag tot en met vrijdag geopend van 09:00- tot 17:30.
Zaterdag 09:00-17:00
Buiten deze tijden telefonisch bereikbaar op 00316 10 31 55 18
INRUIL EN FINANCIERING MOGELIJK!
Hoeveel kost een Peugeot 207 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























