
€ 4.450
| Prijs | € 3.499 |
| Bouwjaar | September 2007 |
| Kilometerstand | 138.299 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 18 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 77-XT-FN |
| Datum deel 1 | 27-09-2007 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,60 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1366 kg |
| Trekgewicht max | 1060 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |













