
Peugeot 207 CC - 1.6 VTi Première 129.000 KM NAP- AIRCO -EXTR
Algemeen
| Prijs | € 2.850 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 129.270 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 55-XL-FB |
| Datum deel 1 | 05-07-2007 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1327 kg |
| Trekgewicht max | 1040 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Peugeot 207 CC 1.6 VTi Première 129.000 KM NAP- AIRCO -EXTR
- Kenteken: 55-XL-FB
- Merk: Peugeot
- Model: 207 CC
- Tellerstand: 129270 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: rood Metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: rood
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 5FW
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1327 kg
- Max. trekgewicht: 1040 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 6.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 404 cm
- Aantal sleutels: 3
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Sportvelgen
Infotainment
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
BOUWJAAR 07-2007
129270 KM NATIONALE AUTOPAS AANWEZIG
AUTO WORDT AFGELEVERD MET NIEUWE APK
21-05-2026 COMPLEET NIEUWE KOPPELING
DIV EXTR'S
VAN BINNEN EN BUITEN KEURIG ONDERHOUDEN
MOTOR EN TECHNISCH 100 %
EVENTUEEL INRUIL MOGELIJK
VOOR INFO BELLEN NAAR 06-27418087
DB Automotive
Brandingdijk 390
3059RB Rotterdam
0627418087
db-automotive2023@hotmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Peugeot 207 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























