
Peugeot 207 CC - 1.6 VTi Première l Camel Leder l Airco l
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 145.805 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 14 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 83-XK-KJ |
| Datum deel 1 | 29-06-2007 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1327 kg |
| Trekgewicht max | 1040 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/45 R16
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 175 x 140 cm
Wielbasis: 254 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 155 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- APK
- Electr. Ramen voor én Achter
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- Windscherm
- zeer nette auto
= Bijzonderheden =
Leuke 207 CC Cabriolet 1.6 VTi (120PK) ´´Premiére´´ Uitvoering. Origineel Nederlands, incl. Nationale Auto Pas (NAP).
Voorzien van o.a. Lichtmetalen Velgen (16 inch), Trekhaak, Mistlampen in voorbumper, Electr. bedienbaar Dak, Het interieur is voorzien van Luxe Bruin Lederen Stoelen, Windscherm, Airconditioning, Incl. onderhoudsboekje & 2 Originele Sleutels zijn aanwezig.
APK April 2027. Inruil mogelijk.
Voor een bezichtiging gelieve vooraf even bellen aub! Tel. 06-53385993
Hoeveel kost een Peugeot 207 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























