
Peugeot 207 CC - 1.6 VTi Première | Nieuwe APK | Airco | NAP
Algemeen
| Prijs | € 2.750 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 171.160 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 27-XD-HN |
| Datum deel 1 | 07-04-2007 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1327 kg |
| Trekgewicht max | 1040 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/45 R16
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 175 x 140 cm
Wielbasis: 254 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 155 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Nette en stijlvolle Peugeot 207 CC 1.6 VTi Première uit 2007 in een mooie grijze kleurstelling. Dit is echt zo’n auto waar je zowel in de zomer als in de winter plezier van hebt dankzij de volledig elektrisch bedienbare hardtop, die soepel en probleemloos werkt. Met één druk op de knop verander je deze comfortabele coupé in een heerlijke cabrio.
De auto is uitgevoerd als luxe Première uitvoering en voorzien van onder andere airco en originele sportvelgen, wat hem een sportieve maar toch nette uitstraling geeft. Daarnaast rijdt en schakelt de auto helemaal zoals het hoort en is hij keurig onderhouden. Ook de kilometerstand is voorzien van een NAP logisch oordeel.
Bij aflevering wordt de Peugeot voorzien van een splinternieuwe APK, zodat de volgende eigenaar er direct zorgeloos mee op pad kan. Kortom, een leuke en betaalbare cabrio met een luxe uitstraling en lage instapkosten.
Heb je vragen of wil je een bod doen, bel of stuur gerust een bericht.
Inruil bespreken we graag samen, neem contact op voor de mogelijkheden.
www.firstcargroningen.nl
0618060980
Autobedrijf Sopa vind u aan de Friesestraatweg 191 te Groningen. Bij Autobedrijf Sopa bent u op het juiste adres betreft onderhoud, verkoop en inruil van auto's. Wij verstaan ons vak al meer dan 20 jaar. Al onze auto's zijn voorzien van scherpe meeneem prijzen. Dit houdt in meenemen zonder garantie of afleverkosten. Wilt u toch zekerheid, dan zijn er mogelijkheden om garantie af te sluiten tot 3 maanden.
Wilt u inruilen, neem dan snel contact met ons op. Wij zullen dan zo spoedig mogelijk met een inruilwaarde van uw auto komen.
Wij zijn geopend op maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00. Mocht u buiten onze openingstijden een auto willen bezichtigen dan is dit mogelijk na het maken van een afspraak.
Hoewel wij proberen onze advertenties met grote zorg samen te stellen, kan aan de informatie geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Peugeot 207 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























