
Peugeot 207 CC - 1.6 VTi Roland Garros | 70.865 KM NAP logisch
Algemeen
| Prijs | € 5.450 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 70.865 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 60-NGF-4 |
| Datum deel 1 | 03-09-2010 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1317 kg |
| Trekgewicht max | 1040 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
NAP logisch, 1e eigenaar, nette Peugeot 207 CC Roland Garros met perfect werkende elektrische kap!, Lederen interieur, volledig OH
Peugeot 207 CC 1.6 VTi Roland Garros | 70.865 KM NAP logisch
- Kenteken: 60-NGF-4
- Merk: Peugeot
- Model: 207 CC
- APK tot: 03-09-2026
- Tellerstand: 70865 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1317 kg
- Max. trekgewicht: 1040 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 6.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 404 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare kap
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Zeer nette en goed onderhouden Peugeot 207 CC 1.6 VTi Roland Garros uit september 2010 met slechts 70.865 km gereden.
Auto is afkomstig van de eerste eigenaar en beschikt over een logisch verklaarbare NAP kilometerstand.
De elektrische cabriokap werkt precies zoals het hoort. Auto rijdt en schakelt goed en staat rondom op goede all season banden. Alle inruil is welkom!
Gegevens
- Peugeot 207 CC 1.6 VTi Roland Garros
- Bouwjaar: 03-09-2010
- Kilometerstand: 70.865 km
- Brandstof: Benzine
- Handgeschakeld
- Vermogen: 88 kW
- Kleur: Zwart
- Marge auto
Opties
- Audio installatie
- Elektrisch cabriodak
- Parkeersensoren achter
- Automatische airconditioning ECC
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Cruisecontrol
- Lichtmetalen velgen
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische ramen voor
- Metallic lak
- Verwarmde voorstoelen
Ondanks dat deze advertentie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kunnen er geen rechten worden ontleend aan fouten in opties, uitvoering of omschrijving. Controleer daarom altijd zelf zaken die voor u belangrijk zijn. Typefouten en tussentijdse wijzigingen voorbehouden.
Automotive-Venray
AutoTrust garantie mogelijk!
Wij werken samen met AutoTrust, een betrouwbare garantiepartner met Europese dekking.
Auto’s tot 16 jaar / Max. 200.000 km komen in aanmerking voor 6, 12 of 24 maanden garantie.
Hoeveel kost een Peugeot 207 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























