
Peugeot 207 CC - 1.6 VTi Roland Garros CLIMAT BJ 1-2011 APK 5-2027
Algemeen
| Prijs | € 3.249 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 165.061 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 23 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GZ-476-G |
| Datum deel 1 | 04-01-2011 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1317 kg |
| Trekgewicht max | 1040 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.709 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 175 x 140 cm
Wielbasis: 254 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 150 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare kap
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
Overig
- CENTRALE VEGRENDELING
- SPORTVELGEN
- VERSTALERS
= Bijzonderheden =
Peugeot 207 CC 1.6 VTi Roland Garros CLIMAT BJ 1-2011 APK 5-2027
stuurbekrachtiging 4*elektrische ramen /spiegels /dak getint glas
abs airbags climat control centrale vergrendeling /2*sleutel
lederen bekleding stoelverwarming pdc boordcomputer
radio /cd verstralers sportvelgen trelhaak
hoogte stuur /stoel verstelbaar .
ZEER MOOIE ROOKVRIJE AUTO /BOEKJES AANWEZIG !!
06-34000206 BEZOEKEN ALLEEN OP AFSPRAAK !!
LVGAUTOS
BRIELTJENSPOLDER 14D
MADE
TEVENS AUTOS TE KOOP GEVRAAGD!!
ALLE AUTOS VOORZIEN VAN Nationale Autopas(NAP)
Onze autos worden zo voordelig mogelijk aangeboden,
deze prijzen zijn gebaseerd op / zo meenemen !!
BEZOEKEN ALLEEN OP AFSPRAAK !!
LVGAUTOS
BRIELTJENSPOLDER 14D
MADE
TEVENS AUTOS TE KOOP GEVRAAGD!!
ALLE AUTOS VOORZIEN VAN Nationale Autopas(NAP)
Onze autos worden zo voordelig mogelijk aangeboden,
deze prijzen zijn gebaseerd op / zo meenemen !!
Hoeveel kost een Peugeot 207 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























