
Peugeot 207 SW Outdoor - 1.6 VTI XS BJ08 PANORAMA LMV
Algemeen
| Prijs | € 1.799 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 204.296 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 15 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 12-ZH-JJ |
| Datum deel 1 | 09-02-2008 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1229 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | november 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 200 km/u
GVW: 1.732 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 152 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Overig
- 4 X Elektrische ramen
= Bijzonderheden =
Let op! bij serieuze interesse of vragen ALLEEN bellen ( 0591-346 806 ) of ( 06-15463150 ) Op Marktplaats Berichten wordt niet gereageerd! bij interesse ALLEEN bellen! Bereikbaar van 8:00 - 22:00 uur
Keurige Peugeot 207 SW Outdoor 1.6 VTi XS
Ziet er zowel van buiten als binnen goed uit
Rijd en schakelt goed
Boekjes met dubbele sleutels
APK Geldig tot 15-09-2026
Wij zijn gevestigd in de autostraat van Emmen; te vinden op Kapitein Nemostraat 17B.
Aangesloten bij het RDW voor het tenaamstellen van auto's.
Doordat wij onze kosten laag houden, kunnen wij onze auto's voor zeer scherpe (internet)meeneemprijzen aanbieden. Realiseert u zich echter wel dat er soms nog kosten gemaakt moeten worden voor een onderhoudsbeurt/poetsbeurt/interieurreiniging
Bij ons:
- Betaalt u GEEN afleveringskosten, een geldige APK en tenaamstelling inbegrepen. Extra afleveropties zoals garantie, een onderhoudsbeurt of een professionele poetsbeurt zijn bij te kopen.
- Door intensieve samenwerking met diverse dealerbedrijven beschikken wij over een sterk wisselende en actuele voorraad
- Krijgt u altijd een reëel bod voor uw inruilauto('s), caravan of motorfiets gebaseerd op de inruilwaarde (dus niet de verkoopwaarde!)
- Zijn uitgebreide afleveringsmogelijkheden mogelijk zoals een onderhoudsbeurt of een professionele poetsbeurt, ook dit tegen de scherpste tarieven.
Heeft u interesse of vragen neem dan contact op met 0591 346 806 (enkel bellen) ook voordat u een auto wilt bezichtigen, dit om teleurstellingen te voorkomen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Whatsapp nummer voor:
MJ Auto's Emmen
06-15 46 31 50
MJ Auto’s Emmen
Kapitein Nemostraat 17B, Emmen
Vaste lijn: 0591-346 806
Mobiel: 06-15 46 31 50
Whatsapp: 06-15 46 3 150
Hoeveel kost een Peugeot 207 SW Outdoor verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































