
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | Januari 2008 |
| Kilometerstand | 258.070 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 68-XZ-NX |
| Datum deel 1 | 14-01-2008 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,50 sec |
| Motorvermogen | 54 kW (73 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1171 kg |
| Trekgewicht max | 1045 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | juli 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
Extra informatie
Keurige Peugeot 207 SW 1.4 NIEUWE APK 06-2027 koude AIRCO
- Kenteken: 68-XZ-NX
- Merk: Peugeot
- Model: 207 SW
- APK tot: 27-05-2027
- Tellerstand: 258070 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2008
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: rood
- Motorinhoud: 1360 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: KFV
- Vermogen: 54 kW / 74pk
- Ledig gewicht: 1171 kg
- Max. trekgewicht: 1045 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Interieur
- Elektrische ramen voor
Overige
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Nette Peugeot 207 1.4 met NIEUWE APK tot 27 mei 2027 en een werkende KOUDE AIRCO.
Deze Peugeot 207 is uitgerust met o.a.
- stuurbekrachtiging
- elektrische ramen
- centrale portiervergrendeling
- trekhaak (1045 kg geremd trekgewicht)
- bagage cover / hoedenplank
- ABS Anti Blokkeer Remsysteem
- hoogteverstelling bestuurdersstoel
- AIRCO AIRCONDTIONING (werkend)
- etcetera
Reservewiel aanwezig, compleet, inclusief krik, moersleutel en sleep-oog.
Van binnen en buiten is het een nette, verzorgde en complete auto. Interieur is schoon en fris. Uiteraard helemaal gereinigd met onze professionele bekledingreiniger.
De 207 rijdt, remt, stuurt en schakelt goed.
Motor loopt als een zonnetje. Er ligt een 1.4 8-klepper motor in (TU-motor). Dit is gewoon het ouderwetse degelijke type, dus geen VTi.
De achterbank kan in delen neergeklapt worden. Er ontstaat dan een ruime vlakke laadvloer. Zie foto's.
De distributie-riem is vernieuwd bij 216.000 km, d.d. 28 juni 2023.
De auto is goed onderhouden. Recent is o.a. vernieuwd/vervangen/onderhouden:
- voorste remblokken
- stabilisator stokjes
- uitlaat einddemper
- grote beurt
- wielen gebalanceerd
- radiateur
Banden met goed profiel.
NIEUWE APK! APK gekeurd t/m 27 mei 2027, zonder adviespunten.
Gewicht bedraagt slechts 1171 kg, dus de wegenbelasting bedraagt maar 59 euro per maand (178 euro per kwartaal).
Prijs: EUR 1.950,-
Inruil is mogelijk tegen handelsprijs.
Wij keuren onze auto's niet zelf, maar laten dit uitvoeren door een RDW erkend onafhankelijk APK keuringsstation.
Bij serieuze belangstelling mag u altijd proefrijden en de auto van uw keuze gerust even van onderen bij ons op de brug bekijken.
Wegens de snel wisselende voorraad kunt u het beste gewoon even bellen. Wij staan u graag te woord. Wij rekenen geen afleveringskosten, tenzij u speciale wensen heeft, zoals een afleverbeurt of iets dergelijks. Wij hebben een uitgebreide voorraad auto's in de prijsklasse van 500 t/m 3000 euro, veelal voorzien van een nieuwe of recente APK keuring. Voor grotere foto's en beschikbaarheid, zie onze website.
Wilt u langskomen? Graag vooraf even bellen om teleurstellingen te voorkomen! Tel: 06-55 933 538 (Wouter Gerdes). Vanwege regelmatige afwezigheid werken we bij voorkeur op afspraak.
Ons adres:
HGG Auto's
Oostendeweg 7
9723 HJ GRONINGEN
ind.terrein ZUID-OOST / Winschoterdiep (achter de EUROBORG)
Tel. 06 - 55 933 538
HGG auto's
Oostendeweg 7
9723HJ Groningen
0655933538
info@hggautos.nl
Hoeveel kost een Peugeot 207 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























































