
Peugeot 207 - 1.4-16V Color-line
Algemeen
| Prijs | € 1.450 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 198.962 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 10 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 16-ZL-TF |
| Datum deel 1 | 03-04-2008 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,70 sec |
| Motorvermogen | 65 kW (88 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1124 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | november 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.640 kg
Afmetingen (LxBxH): 403 x 175 x 147 cm
Wielbasis: 254 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 152 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Staat
Schade: schadevrij
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag 10.00 – 17.00
GELIEVE VAN TE VOREN TE BELLEN om teleurstellingen te voorkomen.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat mogelijk te beschrijven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Controleer daarom de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Bij Autobedrijf De Zeewind B.V. zorgen we ervoor dat alles rondom uw aankoop ook gewoon geregeld is. Of het nu gaat om een financiering of verzekering.
Volg ons op Facebook voor de nieuwste auto’s, acties en een kijkje achter de schermen.
Inruilen?
Zeker weten! Stuur vrijblijvend foto's door of kom langs voor een persoonlijke offerte!
Hoeveel kost een Peugeot 207 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































