
Peugeot 207 - 1.4-16V Color-line Airco | Elektr ramen | Bluetooth
Algemeen
| Prijs | € 999 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 224.538 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 04 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-ZNR-27 |
| Datum deel 1 | 06-09-2007 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,70 sec |
| Motorvermogen | 65 kW (88 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1114 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | november 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 403 x 175 x 147 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 152 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Distributieset Vervangen op 197.000 km.
Eveneens bieden wij de volgende drietal afleverpakketten aan:
Basispakket: € 250
- Standaardinspectie:
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling van het voertuig
Luxepakket: € 400
- Uitgebreide inspectie:
- Nieuwe APK
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wasbeurt
- Stofzuigen interieur
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- Tenaamstelling van het voertuig
Premiumpakket: € 700
- Volledige inspectie:
- Nieuwe APK
- Grote onderhoudsbeurt
- Exterieur poetsen
- Stofzuigen & reinigen interieur
- Brandstoftank voor de helft gevuld
- Tenaamstelling van het voertuig
Bezorgen & ophalen van uw auto, wel zo gemakkelijk:
Bij DD Automotive bieden wij extra service voor uw gemak. Heeft u bij ons een auto of wilt u uw inruilauto laten ophalen? Geen probleem!
Tegen een vergoeding kunnen wij uw aangekochte auto, en indien van toepassing, ook uw inruilauto bij u ophalen. Zo nemen wij u het transport uit handen zorgen wij voor een soepele afhandeling.
Wilt u gebruikmaken van deze service of meer informatie over de kosten en mogelijkheden?
Neem gerust contact met ons op, wij denken en helpen u graag verder.
DD Automotive staat open voor alle inruilvoorstellen. Van uw auto, boot, caravan en motor.
Wij zijn een jong en dynamisch bedrijf met een gigantische passie voor auto’s.
Door onze constante drang (passie) voor auto’s, zijn wij steeds keer op keer op zoek naar vernieuwing en vooruitgang.
Onze kracht ligt in onze snelle wisselende voorraad die wij continue aanpassen aan de behoefte van onze klanten.
Bij ons vind je altijd iets nieuws en leuks. Wij vinden het belangrijk dat er kwaliteit en niet uitstekende maar perfecte service geleverd gaat worden.
Alles draait bij ons om flexibiliteit, innovatie en het leveren wat onze klanten verwachten en wanneer zij het nodig hebben.
Welkom in de wereld van DD Automotive!
Tel : 0623885016
Tel : 0623707252
Gelieve van te voren telefonisch contact opnemen om teleurstelling te voorkomen.
Adres : Nautilusweg 43
3542 AT Utrecht
Hoeveel kost een Peugeot 207 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























