
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Allure Pack Business | Achteruitrijcamera | Apple Carplay/Android Auto|telefo
Algemeen
| Prijs | € 22.900 |
| Prijs excl. BTW | € 19.558 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 53.548 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-095-ZD |
| Datum deel 1 | 28-04-2023 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Nikolaus Ottostraat 11
8013NG Zwolle
0382225960
www.broekhuis.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2021 - okt. 2023
Modelcode: 5780
Referentienummer: 2395622
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 1199 PK (882 kW)
Vermogen brandstofmotor: 130 PK (96 kW)
Koppel: 230 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 197 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.940 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 145 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1395 kg
Verwachtte leveringsdatum: 20-01-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 26-04-2023
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Head-up display
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detectie
- Elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Het elegante design onderstreept de uitstekende rijkwaliteiten van deze puur Franse auto. Deze Peugeot 3008 is van het bouwjaar 2023 en heeft 53548 kilometer op de teller. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Hoge kwaliteit is ook binnenin aanwezig. Kijkt u maar naar de leren bekleding! Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. U zult verrukt zijn van de digitale wereld van mobiliteit; het digitale dashboard projecteert alles wat u nodig heeft om uw rit aangenaam en veilig te maken. De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte u nog heeft bij het inparkeren. Spraaksturing luistert naar uw stem en bedient de belangrijkste voertuigfuncties. Met Connected Services wordt iedere rit nóg veiliger. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen full map navigatiesysteem aan boord! Met electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel is deze Peugeot helemaal compleet. U geniet nog meer van het rijden met uw Peugeot omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Snelheid, brandstof, navigatie... de head-up display laat het allemaal zien, recht in het zichtveld van de weg. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem. We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Peugeot. Belt u ons snel?
.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























