
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Blue Lease Executive | Distributieset compleet vervangen | Dealer | Navi | Ca
Algemeen
| Prijs | € 11.495 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 203.345 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 28 mei 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-959-HN |
| Datum deel 1 | 17-02-2020 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R17
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Carbonafwerking interieur
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Dealer onderhouden
- NAP (Nationale Auto Pas)
- Onderhoudsboekjes
- Onderhoudshistorie
- Pack City (Achteruitrijcamera, Parkeersensor voor, Telefoonintegratie premium)
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Peugeot 3008 1.2 PureTech Blue Lease Executive | Distributieset compleet vervangen | Dealer | Navi | Carplay | Led | Cruise | Etc.
Actie: van 12.995 voor 11.495 !!
Let op: Distributieset is compleet vervangen incl zeef. Factuur ter inzage, incl garantie !!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Mocht u een auto willen bezichtigen dan raden wij u aan, om teleurstelling te voorkomen, vooraf een afspraak te maken.
We ontvangen u graag in onze showroom aan de Antonie van Leeuwenhoekweg 23 te Alphen aan den Rijn.
Autotrust-garantie is mogelijk tegen meerprijs.
Inruil van uw huidige auto behoort uiteraard tot de mogelijkheden !
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























