
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Blue Lease Executive / Leer / 360 camera / NAP
Algemeen
| Prijs | € 10.250 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 155.659 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZD-404-X |
| Datum deel 1 | 13-05-2019 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 188 km/u
GVW: 1.910 kg
Wielbasis: 268 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Carbonafwerking interieur
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- 360 Camera
- Achteruitrij camera
- Sensoren
= Bijzonderheden =
Rijdt schakelt goed, geen mankementen.
Boekjes aanwezig, 2 sleutels
distributieriem vervangen bij de 119xxx km.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Naast onze showroom beschikken wij over een tweede locatie waar een deel van ons aanbod staat. Daarom zijn wij uitsluitend op afspraak geopend, zodat wij u altijd persoonlijk en gericht te woord kunnen staan.
Vanwege onze scherpe prijzen is de animo groot en wisselt ons aanbod snel. Om teleurstellingen te voorkomen, vragen wij u het volgende in acht te nemen:
✅ Reserveren is alleen mogelijk met aanbetaling.
✅ Bel ons altijd even vóór vertrek, ons aanbod wisselt snel en wij willen u graag teleurstelling besparen.
Wij streven ernaar onze advertenties zo actueel mogelijk te houden, maar door de snelle doorlooptijd is dit niet altijd direct mogelijk. Hartelijk dank voor uw begrip.
Voor vragen of het maken van een afspraak kunt u bellen of een bericht sturen via WhatsApp naar: 06-84148303.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























