
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech GT 130PK Automaat | Black Pack | ACC | Stoelverwarming
Algemeen
| Prijs | € 23.945 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 31.097 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 18-12-2023 |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.940 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Camera voor
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Afwijkende dakkleur
- Android Auto
- Apple Carplay
U kijkt hier naar een van Herick Occasion die standaard door onze werkplaats technisch is gecontroleerd! De verschillende afleverpakketten en de zekerheden die wij u bij het leveren van de auto geven kunt u zien op de foto van de afleverpakketten welke is toegevoegd aan de fotoreportage.
Uiteraard is inruil, garantie en/of financiering mogelijk bij ons. U kunt u ons bereiken op: 0342-470025 of via Whatsapp op 06-13769191.
Het is ook mogelijk deze auto aan te schaffen i.c.m. Private Lease, indien u hierin interesse heeft horen wij dit graag zodat wij u hiervoor een passende offerte kunnen aanbieden.
Wilt u meer weten over de auto, of over de mogelijkheden m.b.t de verschillende afleverpakketten, of wilt u een inruilvoorstel ontvangen? Dat is geen enkel probleem.
Wij staan voor u klaar en helpen u graag.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























