
Peugeot 3008 - 1.6 e-THP GT Line
Algemeen
| Prijs | € 16.995 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 94.035 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 16 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PP-743-H |
| Datum deel 1 | 18-08-2017 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1550 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Van Wamelweg 4C
4612PW Bergen op Zoom
0643688334
https://www.autobedrijfjmbrabant.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 206 km/u
GVW: 1.950 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
-
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- Bagage afdekhoes
- Bandenspanning controlesysteem
- Bluetooth
- Carkit
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Cruise control adaptief
- DAB+ ontvanger
- Dodehoek assistent
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Gordelspanners
- Handsfree
- Infotainment
- Isofix
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED verlichting
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia voorbereiding
- Pack Premium (Achteruitrijcamera, DAB-ontvanger, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry, Telefoonintegratie premium)
- Parkeerassistent
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Pollenfilter
- Portierverlichting
- Reservewiel
- Rijprofiel selectie
- Rijstrookdetectie
- Ruitenwisser achter
- Start/Stop systeem
- Startknop
- Vermoeidheids assistent
- Verstelbare gordelhoogte
- Wegrijassistent helling
= Bijzonderheden =
Deze Peugeot 3008 komt uit 2017, werd geleverd van 07-07-2016 tot 30-06-2018 en kostte toen € 42.920,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2017 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 121 kW (165 PK) en een cilinderinhoud van 1598 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 206 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 8,9 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,7 liter per 100 km en hij weegt 1275 kg. De APK is geldig tot 16-05-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205,25 per kwartaal.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























