
Peugeot 3008 - 1.6 HDiF Blue Lease
Algemeen
| Prijs | € 3.450 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 371.930 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 07 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 52-NLB-1 |
| Datum deel 1 | 14-10-2010 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 82 kW (111 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1396 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 183 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.030 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 184 x 164 cm
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 135 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 462 - € 483 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatiesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
VOOR SNELLE REACTIE WHATSAPP : +31650502609 OF +31655210494
Autobedrijf Het Spoor Emmen
Roald amundsenstraat 24
7825 AT EMMEN
Mobiel: 0031650502609 / 0031655210494
Wij kunnen helpen met export-documenten!
We can help with export-documents!
Wir können mit dem Export Dokumenten helfen!
Mozemy pomóc w dokumentach eksportowych!
My mozhem pomoch' s eksportnykh dokumentov!
Nous pouvons vous aider avec des documents d'exportation!
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































