
Peugeot 3008 - 1.6 HYbrid 180 Allure Pack Business PHEV /360 camera/Cruise/Apple Carplay/Nav/Sportstoelen
Algemeen
| Prijs | € 27.880 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 16.570 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 31-12-2023 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1738 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 59 |
| Introductiejaar | januari 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Skiluik
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Modeljaar: 2024
Max. aslast voor: 1200 kg
Max. aslast achter: 1300 kg
Afmetingen (LxB): 445 x 184 cm
Bekleding: Stof
Garantie: 6 maanden garantie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- 12 Volt aansluiting
- 360 graden camera
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1 (startblokkering)
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio stuurbediening
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Centr. deurvergrendeling afst.bed.
- Connected services
- DAB radio
- Dodehoekdetectie
- Drive mode
- Dual-zone airconditioning
- Elektr. ramen voor + achter
- Elektrische handrem
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getinte ramen achter
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry
- Keyless start
- Lane - assist
- LED-dagrijverlichting
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Metallic lak
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Noodhulpsysteem
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer sensor achter
- Parkeer sensor voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Speed limit
- Spraakbediening
- Touch screen
- USB aansluiting
- Verkeersbordherkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij-airbags
= Bijzonderheden =
Alle moeite is genomen om de informatie van deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
*Prijzen zijn excl. afleverpakket*
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























