
Peugeot 3008 - 1.6 HYbrid 225 Allure | SOH 95, 8% | Trekhaak | Half leder | Carplay | Camera | Dodehoek d
Algemeen
| Prijs | € 17.900 |
| Prijs excl. BTW | € 14.832 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 126.764 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KKB-26-G |
| Datum deel 1 | 07-12-2020 (import) |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 165 kW (224 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | BLACK PEARL PAINT (KTV) |
| Gewicht | 1735 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | oktober 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2021
Referentienummer: KKB-26-G
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 43 liter
Actieradius: 56 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.270 kg
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 13 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieur: -, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 20,5 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 31 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: tenaamstelling op locatie: vrijwaren inruil auto; technische inspectie auto; van binnen en buiten gereinigd.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED dagrijverlichting
- Metaallak (0MM0)
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp achter (WY14)
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Dodehoek Detectie
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18''
- oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
Geavanceerde techniek, waarbij een verbrandingsmotor samenwerkt met een elektromotor, zorgt dat deze auto geweldige prestaties neerzet en toch zuinig is met brandstof. Dit is een Peugeot 3008 uit 2020, hij heeft 126764 kilometer op de teller. Verder is de Peugeot uitgerust met: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, halflederen bekleding, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Verken de digitale wereld van mobiliteit waar het digitale dashboard alles biedt wat u nodig heeft om uw reis comfortabel te maken. Omdat u nou eenmaal geen ogen in uw achterhoofd heeft, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. Wat is de onderhoudsstatus van deze auto? U checkt het snel, simpel en overal via uw smartphone. Het audiosysteem bedient u vanaf het stuurwiel, zodat u uw ogen op de weg kunt houden. De electronic climate control zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Vermoeidheidsherkenning is een systeem dat met verschillende sensoren tekenen van vermoeidheid bij de chauffeur waarneemt. Deze krijgt tijdig een waarschuwing, wat ongelukken kan voorkomen. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
Wilt u deze occasion in het echt bekijken?
Stuur ons dan een WhatsApp-bericht op 0341 799 554 om direct een afspraak te plannen. Zo weet u zeker dat de auto nog beschikbaar is.
Bij Seldenrijk vinden we het belangrijk dat u zo lang mogelijk zorgeloos kunt rijden in uw nieuwe occasion. Daarom voldoen al onze auto’s aan strenge kwaliteitseisen. Onze ervaren innamespecialisten controleren bovendien iedere auto op minimaal 40 vitale punten.
Goed om te weten:
Onze garantiepakketten worden aangeboden door onze partner Autotrust. Seldenrijk zit daar nooit tussen: Autotrust verzorgt de garantie volledig en handelt eventuele claims rechtstreeks af. Is er sprake van een gedekt defect, dan betaalt Autotrust direct aan de garage bij u in de buurt.
Kijk op www.seldenrijk.nl/garanties voor meer informatie en de prijzen.
Wij hopen u snel te mogen verwelkomen bij Seldenrijk. De koffie staat klaar en onze verkoopadviseurs vertellen u graag meer over deze auto én onze uitgebreide voorraad occasions. Kom langs en ontdek waarom zoveel tevreden klanten kiezen voor Seldenrijk.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























