
Peugeot 3008 - 1.6 Plug-in HYbrid 180pk Allure Pack Business AUTOMAAT NAVI STOELV LED Automaat | Pack Cit
Algemeen
| Prijs | € 27.945 |
| Prijs excl. BTW | € 23.221 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2024 |
| Kilometerstand | 17.110 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 27 juni 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | GDR-66-Z |
| Datum deel 1 | 27-06-2024 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Gris Platinium (grijs mica) |
| Gewicht | 1738 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 59 |
| Introductiejaar | januari 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 22971025
Productienummer: 22971025
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Maten
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Interieur
Interieurkleur: grijs
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 38 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Donker grijs
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 27-06-2024
= Aanvullende opties en accessoires =
- 3D LED achterlichten
- 10 inch HD touchscreen
- 12V-aansluiting aan de achterzijde van de middenconsole
- 12V-aansluiting in de kofferruimte
- 12V aansluiting voorin
- 18 inch lichtmetalen velgen 'Detroit'
- Achterbumper met verchroomde sierlijst
- Actief koolstoffilter
- Active Lane Departure Warning System
- Active Safety Brake
- Adaptieve frontairbags bestuurder en voorpassagier (passagiersairbag uitschakelbaar met sleutel), zij-airbags bestuurder en voorpassagier, window-airbags voor en achter
- Afwerking van de ventilatieroosters in mat chroom
- Aluminium dakrails
- Android auto
- Apple CarPlay
- Automatische inschakeling achterruitwisser bij inschakelen van de achterruit
- Automatische vergrendeling van de portierenen achterklep bij snelheid boven 10km/u
- B-stijl zwart glanzende afwerking
- Bagageruimtevloer op twee hoogtes te plaatsen
- Bandenreparatieset
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bekleding half-kunstleder
- Bekleed en verlicht dashboardkastje
- Beschermlijsten aan de onderzijde van de portieren in chroom
- Blauwe LED-strip op de centrale console, deurpanelen en LED-omranding van de bekerhouders
- Bluetooth carkit
- Buitenspiegels automatisch dimmend en kantelfunctie bij achteruitrijden
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar met LED richtingaanwijzers
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Decoratiedelen in Carbon-look (op dashboard en deurpanelen)
- Derde remlicht
- Deurgrepen aan de binnenzijde in mat chroom
- Digitale buitentemperatuuraanduiding
- Distance alert
- Drie 3-punts rolgordels achter met spankrachtbegrenzers op de buitenste gordels
- Driver Attention Alert
- Elektrisch bedienbare achterportierruiten met kinderbeveiliging
- Elektrisch bediende zijruiten voor en achter met 'One-touch' bediening en inklembeveiliging
- Elektrische parkeerrem met Hill Start Assist
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Extra getinte achterruiten
- Follow-me-home verlichting
- Frameless grille met verchroomde horizontale elementen
- Grootlicht assistent
- Horizontale balk tussen achterlichten en kofferspoiler in glanzend zwart uitgevoerd
- In de hoogte verstelbare passagiersstoel
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- In hoogte verstelbare veiligheidsgordels voorin met gordelspanners en spankrachtbegrenzers
- ISO-fix
- ISOFIX bevestingspunten op de passagiersstoel en de buitenste zitplaatsen van de achterbank
- Keyless Entry & Start
- Kinderslot op de achterportieren
- Koplampen 'ECO LED'
- Led dagrijverlichting
- Led verlichting
- Lichtsensor
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun tussen de voorstoelen met verlicht en gekoeld opbergvak
- Middenconsole met 2 bekerhouders
- Mirrorscreen
- Mistachterlicht
- Opbergzakken aan de achterzijde van de voorstoelen
- Parkeercamera achter
- Parkeerhulp achter
- Parkeersensoren achter
- Passagiersstoel met neerklapbare rugleuning
- Peugeot i-Cockpit met volledig digitaal headup instrumentenpaneel
- Plafonnier vóór en achter, met twee leeslampjes voorin
- Pollenfilter
- Regen- en lichtsensor
- Ruitenwissers met ''Magic Wash'' sproeisysteem
- RVS dakbogen
- Stuurkolomschakelaars met chroomafwerking
- Stuur met nerfleder bekleed
- Toggle switches
- Verchroomde sierlijst op de voorschermen
- Verkeersbord herkenning
- Vermoeidheidsherkenning
- Vernis metaallak
- Verwarmbare voorstoelen
- Vier handgrepen in de dakstijl (met kapstokhaakjes achterin)
- Waarschuwingssignaal niet aangelegde gordels
- Zonnekleppen met verlichte spiegeltjes
- Zwarte kunststof wielkastranden
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























