
Peugeot 3008 - 1.6 PureTech 180pk EAT8 GT | Automaat | Navigatie | Camera | Panorama/schuifdak | Stoelver
Algemeen
| Prijs | € 22.400 |
| Prijs excl. BTW | € 19.035 excl. BTW |
| Bouwjaar | September 2021 |
| Kilometerstand | 128.851 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 16 september 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-500-BT |
| Datum deel 1 | 16-09-2021 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 133 kW (181 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1404 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Referentienummer: 3079525
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.970 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 157 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1504 kg
Verwachtte leveringsdatum: 21-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 16-09-2021
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Lichtmetalen velgen 18"
- Speciale kleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Microvezel interieurdelen
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels met verlichting
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry
- Keyless start
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Auto van de 1e eigenaar, dealer onderhouden. Zeer nette staat! 1.500kg trekgewicht.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























