
Peugeot 3008 - 1.6 PureTech GT Line Aut. / Pano / Leer pakket / City Pack
Algemeen
| Prijs | € 21.750 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 38.370 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XG-929-G |
| Datum deel 1 | 18-01-2019 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 133 kW (181 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Peugeot 3008 1.6 PureTech GT Line Aut. / Pano / Leer pakket / City Pack
- Kenteken: XG-929-G
- Merk: Peugeot
- Model: 3008
- APK tot: 19-01-2027
- Tellerstand: 38370 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Automaat
- Kleur: wit
- Bekleding: Leder
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 5G06
- Vermogen: 133 kW / 181pk
- Ledig gewicht: 1405 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 445 cm
- Breedte: 184 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
- Velgmaat: 19 inch
Bijzondere opties & accessoires
- Apple Carplay/Android Auto
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rondomzicht camera
- Voorstoel(en) met massagefunctie
Pakket: Keyless pakket
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless entry
- Keyless start
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Andere dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Deze in nieuwstaat verkerende Peugeot 3008 1.6 GT Line Automaat is afkomstig van de 1ste (NL) eigenaar!
De auto is voorzien van alle bedenkbare opties zoals bijvoorbeeld:
- Elektrisch Panoramadak
- Leer pakket: Zwart "Nappa Mistral" lederen bekleding, voorstoelen verwarmd met massagefunctie en geheugen bestuurdersstoel
- Pack City: Parkeerassistent en rondomzicht camera
- All-Seasonbanden
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorbesturing
- Blind Spot Monitor
- Parkeersensoren voor en achter
- Etc.
Auto wordt geleverd incl. onderhoudsbeurt & APK keuring en 12 maanden BOVAG garantie.
Wij berekenen géén afleveringskosten.
Autoservice VDB in Oeffelt, vlakbij Cuijk en Boxmeer is een vertrouwd adres voor de aankoop van een betrouwbare occasion voor een scherpe prijs. Daarnaast zijn wij gespecialiseerd in het onderhoud, de reparatie en de keuring van alle merken en alle typen auto's en bedrijfsauto's. Op deze website vindt u uiteraard het meest courante overzicht van onze voorraad jonge occasions. Tevens vindt u ook informatie over de selfservice wasserette die op ons terrein is gevestigd, waar u in één van de wasboxen uw auto op een grondige manier kunt schoonmaken. Voor vragen kunt u contact opnemen via tel: 0485 - 36 22 63 of via info@autoservice-VDB.nl.
Autoservice VDB B.V.
Looi 1-D
5441 XB Oeffelt
0485-362263
verkoop@autoservice-vdb.nl
www.autoservice-vdb.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























