
Peugeot 3008 - 1.6 ST *Navi*Pano*Automaat*AC
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 179.959 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 17 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 83-PPZ-3 |
| Datum deel 1 | 08-03-2011 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1455 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2010 - nov. 2011
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.030 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 184 x 164 cm
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 178 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad: 10,7 l/100km (1 op 9,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Historie
Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Zeegers Middelblok 190 2831BR GOUDERAK, NL 0182-787386 http://www.autobedrijfzeegers.nl Info@autobedrijfzeegers.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Welkom bij Autobedrijf Zeegers
Van online aankoop tot thuisbezorging
ALLE INRUIL MOGELIJK!
Van een vliegtuig tot en met een fiets – alles is bespreekbaar.
Wilt u teleurstellingen voorkomen? Bel vooraf voor een afspraak.
Unieke service: auto kopen zonder showroombezoek
Wij begrijpen dat klanten niet altijd de tijd of behoefte hebben om naar een showroom te komen. Daarom biedt Autobedrijf Zeegers een unieke service:
vindt u op onze website een auto die u wilt kopen, dan bezorgen wij deze gewoon bij u thuis.
Contactmogelijkheden
Wij zijn eenvoudig te bereiken via:
06-47718298
0182-787386
U kunt met ons videobellen, mailen, bellen of WhatsAppen – wat u het prettigst vindt.
Familiebedrijf sinds 1977
Autobedrijf Zeegers is een familiebedrijf met meer dan 45 jaar ervaring.
Generaties aan vakmanschap, kwaliteit en klantvriendelijkheid staan bij ons centraal.
Service staat bij ons altijd op nummer 1.
Wij helpen u graag bij het vinden van de juiste occasion.
Transport & aflevering
• Transport nationaal en internationaal mogelijk (in overleg)
• Onze occasions worden geleverd met een nieuwe APK (of kunnen hiermee geleverd worden)
Voor extra informatie, foto’s, video’s en/of een eventuele inruil kunt u altijd contact opnemen met onze verkopers.
Autobedrijf Zeegers
Middelblok 190
2831 BR Gouderak
Tel: 0182-787386
E-mail: info@autobedrijfzeegers.nl
Welkom bij Autobedrijf Zeegers
Van online aankoop tot thuisbezorging
ALLE INRUIL MOGELIJK!
Van een vliegtuig tot en met een fiets – alles is bespreekbaar.
Wilt u teleurstellingen voorkomen? Bel vooraf voor een afspraak.
Unieke service: auto kopen zonder showroombezoek
Wij begrijpen dat klanten niet altijd de tijd of behoefte hebben om naar een showroom te komen. Daarom biedt Autobedrijf Zeegers een unieke service:
vindt u op onze website een auto die u wilt kopen, dan bezorgen wij deze gewoon bij u thuis.
Contactmogelijkheden
Wij zijn eenvoudig te bereiken via:
06-47718298
0182-787386
U kunt met ons videobellen, mailen, bellen of WhatsAppen – wat u het prettigst vindt.
Familiebedrijf sinds 1977
Autobedrijf Zeegers is een familiebedrijf met meer dan 45 jaar ervaring.
Generaties aan vakmanschap, kwaliteit en klantvriendelijkheid staan bij ons centraal.
Service staat bij ons altijd op nummer 1.
Wij helpen u graag bij het vinden van de juiste occasion.
Transport & aflevering
• Transport nationaal en internationaal mogelijk (in overleg)
• Onze occasions worden geleverd met een nieuwe APK (of kunnen hiermee geleverd worden)
Voor extra informatie, foto’s, video’s en/of een eventuele inruil kunt u altijd contact opnemen met onze verkopers.
Autobedrijf Zeegers
Middelblok 190
2831 BR Gouderak
Tel: 0182-787386
E-mail: info@autobedrijfzeegers.nl
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























