
Peugeot 3008 - 1.6 THP Active airco elek pak nap apk
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 238.543 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 10-XBN-8 |
| Datum deel 1 | 25-05-2012 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1434 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | november 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.020 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 184 x 163 cm
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 167 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























