
Peugeot 3008 - 1.6 THP Active. AUTOMAAT
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 154.135 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 06 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-TTJ-09 |
| Datum deel 1 | 15-05-2014 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 1455 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | november 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Nieuwkerksedijk 2B1
5051HT Goirle
013-5430014
www.autobedrijfvanhuygevoort.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.030 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 184 x 163 cm
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 175 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik in de stad: 11 l/100km (1 op 9,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
Overige
- Premium-pakket (Audio-navigatiesysteem, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor achter)
tel. 013-5430014NA 18.00 UUR OP AFSPRAAK
TEL. 0655325181
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























