
Peugeot 307 SW - 2.0-16V XSi AUTOMAAT
Algemeen
| Prijs | € 2.850 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 241.029 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-SRG-72 |
| Datum deel 1 | 23-08-2005 (import) |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1393 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | augustus 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 197 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.985 kg
Afmetingen (LxBxH): 443 x 176 x 154 cm
Wielbasis: 271 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 199 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik in de stad: 12,2 l/100km (1 op 8,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
Overig
- AUX
- Isofix
- Leer-pakket 3 (Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- MP3
- Pack Visibilité (Dimlichten automatisch)
- USB
= Bijzonderheden =
Deze Peugeot 307 SW komt uit 2005, werd geleverd van 01-08-2005 tot 01-10-2006. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2013 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 103 kW (140 PK) en een cilinderinhoud van 1997 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 197 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 10,6 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 8,4 liter per 100 km en hij weegt 1393 kg. De APK is geldig tot 14-09-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 233,17 per kwartaal.
Belangrijk voor een prettig en soepel bezoek:
Om u zo goed mogelijk te kunnen helpen, vragen wij u vriendelijk om altijd even vooraf telefonisch contact op te nemen. Zo weet u zeker dat de auto nog beschikbaar is en voorkomen we dat u onverhoopt voor een dichte deur staat.
Daarnaast adviseren wij u om vooraf uw daglimiet bij de bank te controleren en eventueel te verhogen. Houd er rekening mee dat een wijziging soms tot 4 uur verwerkingstijd kan hebben.
Op deze manier kunnen we uw bezoek snel, makkelijk en zonder verrassingen laten verlopen
Hoeveel kost een Peugeot 307 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































![Aiways U5 - 63kWh Premium [ Panorama Leder Adapt.cruise 360°-camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762341810/240x180/aiways-u5-63kwh-premium-panorama-leder-adapt-cruise-360-camera.jpg)



















![Toyota Aygo - 1.0 VVT-i x-pure [ 1e eig, Camera, Airco ]](https://cdn.autowereld.nl/I762401540/240x180/toyota-aygo-1-0-vvt-i-x-pure-1e-eig-camera-airco.jpg)







































