
Peugeot 307 - 1.6-16V Navtech
Algemeen
| Prijs | € 799 |
| Bouwjaar | September 2004 |
| Kilometerstand | 198.833 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 01 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 66-PP-JJ |
| Datum deel 1 | 30-09-2004 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1168 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Peugeot 307 1.6-16V Navtech
- Kenteken: 66-PP-JJ
- Merk: Peugeot
- Model: 307
- APK tot: 01-04-2027
- Tellerstand: 198833 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2004
- Transmissie: Handgeschakeld 5
- Kleur: zwart Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1587 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: NFU
- Vermogen: 80 kW / 109pk
- Ledig gewicht: 1168 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 420 cm
- Aantal sleutels: 1
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 3
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Metaalkleur
- Trekhaak
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- CD-wisselaar
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Hoofdsteunen voor en achter
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Verstelbare stuurkolom
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- NATIONALE AUTOPAS (N.A.P) AANWEZIG
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
goedkope inruiler !! loopt en rijdt perfect, gebruikerssporen naar leeftijd en kilometers, auto met apk tot 04-2027, instappen en rijden, nu voor een eenmalige en zeer scherpe vaste actie meeneemprijs zo mee, dus bellen voor de laatste prijs en of bieden op deze auto heeft geen enkele zin. VASTE PRIJS ! FIXED PRICE ! FESTEN PREIS ! EXPORT PREIS !
B. Verstappen Bedrijfswagens
Hogeweg 38
5715PV Lierop
+31492331487
info@bverstappen.com
www.bverstappen.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Peugeot 307 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























