
Peugeot 307 - 1.6-16V Oxygo Clima Navi NAP
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 147.279 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 58-TG-HB |
| Datum deel 1 | 05-09-2006 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | augustus 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.700 kg
Afmetingen (LxBxH): 421 x 175 x 151 cm
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 174 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal handzenders: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
nette auto met NAP en onderhoud historie
word geleverd met nieuwe apk
Alle inruil en financiering is mogelijk
Wilt u meer informatie over deze auto of een afspraak maken dan kunt u contact opnemen met ons op 0613640136 - 0627480398 mailen naar info@autohennekes.nl
Hoeveel kost een Peugeot 307 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































