
Peugeot 307 - 1.6-16V XT 5 deurs airco APK 07-'27 uniek KM NAP
Algemeen
| Prijs | € 2.495 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Kilometerstand | 90.841 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 17 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 68-HH-TB |
| Datum deel 1 | 16-07-2001 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1168 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juni 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
De Spil 31-A
3774SE Kootwijkerbroek
0645921374
www.autobedrijfdegelderlander.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.693 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 173 x 151 cm
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Velours
Milieu
CO₂-uitstoot: 169 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houtafwerking interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Verstelbare stuurkolom
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- APK
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
= Bijzonderheden =
Zeer nette en unieke Peugeot 307 1.6 16V XT 5 deurs met zeer leuke opties.
Airco climate control (ijskoud), 2x armsteun voor, radio bluetooth audio carkit, 2 sleutels, elektrische ramen voor, 5 deuren etc.
APK is geldig tot en met 17-07-2027.
Onderhoudsboeken aanwezig!!
Wij zijn uitsluitend op afspraak geopend.
Hoeveel kost een Peugeot 307 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























