
Peugeot 307 - 1.6-16V XT, ECC, Cruise Control,
Algemeen
| Prijs | € 1.595 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 266.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 31-TD-HF |
| Datum deel 1 | 28-07-2006 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juni 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 190 km/u
GVW: 1.700 kg
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 174 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Optie 1: Internet meeneem/handelsprijs.
Bekijk onze voorraad auto's extra scherp afgeprijsd...
Expocar Trading
Adres: Langsom 36
1066 EW AMSTERDAM
Telnr: +31(0)20-6153933
Mob: +31(0)6-53875788
Of +31(0)648673666
E-mail:
info@expocartrading.nl
Website: wwwexpocartrading.nl
Openingstijden: Ma t/m Vr 10:00 - 18:00 uur /
Zaterdag met afspraak
Expocar Trading
Langsom 36
1066 EW AMSTERDAM
Telnr: +31(0)20-6153933
Mob1: +31(0)6-53875788
Mob2: +31(0)6-48673666
Openingstijden
Maandag. t/m Vrijdag. 10:00 - 17:30 uur
Zaterdag. Op afspraak
K.v.K. nr: | CC no: 33 223 842
BTW nr: | VAT no: 0546.51.694.B.01
E-mail: info@expocartrading.nl
Website: http://www.expocartrading.nl
Sinds 1990 uw betrouwbare dealer.
Hoeveel kost een Peugeot 307 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























