
Peugeot 307 - 2.0-16V Dealer onderhouden/140pk/Leer/Apk 04-'27
Algemeen
| Prijs | € 2.499 |
| Bouwjaar | Juli 2007 |
| Kilometerstand | 216.537 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 16 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 03-XN-RG |
| Datum deel 1 | 30-07-2007 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1225 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | augustus 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2005 - jul. 2007
Referentienummer: 2282
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 205 km/u
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 184 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad: 10,7 l/100km (1 op 9,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
Extra
- Dealer onderhouden
- onderhoudsboekje aanwezig
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen versnellingspook
- stuur leder
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Nette en technisch perfect onderhouden Peugeot 307 5-deurs. Voorzien van de sterke 2.0 140PK benzine motor. Volledig dealer onderhouden. Complete boord documentatie en afgestempeld onderhoudsboekje aanwezig. Apk is geldig tot en met 16-04-2027.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf. Al onze geadverteerde auto's worden aangeboden tegen scherpe meeneemprijzen. Inruil van uw huidige auto mogelijk. Eventuele garantie en of afleveringsbeurt in overleg mogelijk vraag naar de voorwaarden. Kijk voor meer informatie en ons volledige aanbod occasions op www.spooldeautos.nl
Informeer voor u vertrekt of de occasion waarin u interesse heeft nog beschikbaar is. Dit om een teleurstelling te voorkomen. Openingstijden Maandag t/m Vrijdag van 9:30 tot 17:00 Zaterdags van 10:00 tot 16:00. (S'avonds en Zondags op afspraak)
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie. Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Voor vragen of informatie kunt bellen naar: 06-53812461 of 06-48171618
Met vriendelijke groet,
Spoolde Auto's
Voltastraat 39
8013PM
Hoeveel kost een Peugeot 307 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























