
Peugeot 308 CC - 1.6 THP Griffe / Cabrio / Leer / Navi / Pdc / Stoelverwarming / Alu / 1e eigenaar
Algemeen
| Prijs | € 6.499 |
| Bouwjaar | Juni 2011 |
| Kilometerstand | 118.620 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 30-RNR-1 |
| Datum deel 1 | 30-06-2011 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1490 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.940 kg
Afmetingen (LxBxH): 444 x 182 x 143 cm
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 167 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Nekverwarming
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
Overig
- Parkeersensor voor
- Windscherm
= Bijzonderheden =
LeiSem autos B.V. doet ook aan inruilen en inkopen van alle soort autos, motoren, scooters en andere voertuigen
Bel: 06 14 55 37 39 of mail: info@leisem.nl ons voor meer informatie over de auto van uw keuze.
Onze vestiging bevindt zich op
Keurmeesterstraat 7D
2984 BA Ridderkerk
WE ZIJN ELKE DAG OPEN VAN 09:00 TOT 18:00 OOK ZATERDAG EN ZONDAG WIJ KUNNEN OOK AUTOS OP NAAM ZETTEN
Zondag en na 18.00 h alleen op afspraak
Hoeveel kost een Peugeot 308 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























































