
Peugeot 308 CC - 1.6 VTi Sport Pack Clima Cruise Lichtmetaal
Algemeen
| Prijs | € 4.995 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 259.897 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 06 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-TSG-76 |
| Datum deel 1 | 30-05-2013 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1455 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Peugeot 308 CC 1.6 VTi Sport Pack Clima Cruise Lichtmetaal
- Kenteken: 8-TSG-76
- Merk: Peugeot
- Model: 308 CC
- APK tot: 06-03-2027
- Tellerstand: 259897 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1455 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 6.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 444 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Sportstoelen
- Stuur leder
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Door inruil verkregen: Goed rijdende Peugeot 308CC 1.6 VTi Sport Pack uit 2013 met 259000km op de teller. De Peugeot rijdt en schakelt goed, alles functioneert naar behoren en afgezien van een aantal gebruiksporen naar leeftijd betreft het een nette schadevrije auto. Prijs is op basis van zo mee zonder garantie.
Kwaliteit, betrouwbaarheid en persoonlijkheid zijn de kernwaarden van House of Cars Zwartsluis. Het bedrijf is opgericht in 2016 door twee vrienden met een gezamenlijke passie voor auto's. Na vijf jaar in Steenwijk gevestigd te zijn geweest is het bedrijf begin 2022 naar Zwartsluis verhuisd.
House of Cars Zwartsluis levert iedere auto standaard in technisch goede staat af. Voor eventueel extra onderhoud of garantie hebben wij een afleverkaart voor u samengesteld. Voor details verwijzen we u door naar onze website onder het kopje 'garantie'.
Wij zijn enkel geopend op afspraak. Schroom niet om contact met ons op te nemen voor vragen, opmerkingen, een vrijblijvend inruilvoorstel of voor het maken van een afspraak.
House Of Cars Zwartsluis
Stouweweg 1
8064PD Zwartsluis
0387820562
erik@house-of-cars.eu
www.houseofcars-zwartsluis.nl
Hoeveel kost een Peugeot 308 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























