
Peugeot 308 SW - 1.2 Allure / 100% Onderhoud / Geen Import / 1e Eig
Algemeen
| Prijs | € 10.940 |
| Prijs excl. BTW | € 9.280 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 129.318 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 18 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-642-PK |
| Datum deel 1 | 18-02-2021 |
| Topsnelheid | 199 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rouge ultimate |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | februari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 199 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.810 kg
Afmetingen (LxB): 459 x 180 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Stof/kunstleder "oxford" mistral, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 127 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4 l/100km (1 op 25,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Glazen dak en extra getinte ruit achterklep (OK01)
- lichtmetalen velgen 16"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Pack Alu (PQ02)
- Speciale metaallak Rouge Ultimate (0MM5)
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- Peugeot Connect 3D Nav incl. DAB+ digitale radio-ontvangst (WLF5)
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera 180 Visiopark 1 (QK02)
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp voor icm mistlampen voor (UB03)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- RDW-leges
= Bijzonderheden =
De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK en de tenaamstelling van het voertuig.
Daarnaast kunt u kiezen uit meerdere onderhouds- en zekerheidspakketten, zodat deze geheel op uw wensen aansluiten.
De (optionele) aanvullende garantie van 12 maanden BOVAG biedt u als consument onder andere extra zekerheid. Vraag onze verkopers naar de voorwaarden of kijk op onze website www.vanoordauto.nl voor meer informatie.
Bij Van Oord Auto kunt u ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel en een uitgebreide verzekering. Wij vertellen u hier graag meer over.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.
Snel contact?
Telefoon: 0346-562489
WhatsApp: 06-22168671
Mail: verkoop@vanoordauto.nl
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























