
Peugeot 308 SW - 1.2 e-THP Blue Lease Executive Automaat/ panoramadak/leder/navigatie/trekhaak/ etc/APK 05/
Algemeen
| Prijs | € 6.500 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 203.212 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 9-XZD-86 |
| Datum deel 1 | 02-12-2014 |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1175 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | april 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 204 km/u
GVW: 1.855 kg
Wielbasis: 273 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- 4x elektrische ramen/spiegels
- achteruitrijcamera
- APK
- bekerhouders
- bumpers en spiegels in car.kleur
- incl boekjes
- lederen interieur
- midden armsteun
- multifunctioneel stuur
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- ruitenwisser achter
- signaal vergeten verlichting
- stereo met cd speler
= Bijzonderheden =
Peugeot 308 SW 1.2e THP Blue Lease Executive Automaat / bj.2014 / kleur: grijs / Panoramadak / Leder Interieur / Navigatie / Trekhaak / Sportvelgen / NAP met 203212 km.en APK tot 05/2027 / Zeer mooie en betrouwbare auto !!
Zeer net interieur/exterieur.
Rijdt perfect.
APK gekeurd tot 05/2027.
NAP uitdraai met 203212 km.
Automaat
Panoramadak
Lederen Interieur.
Trekhaak
Sportvelgen
Cruise control
Multifunctioneel stuur
etc...etc..etc....
I N R U I L I S M O G E L I J K .
Om misverstanden te voorkomen verzoeken wij u om even te bellen bij vertrek.
Dit kan naar 06 421 076 01 of naar 06 150 456 06
Wij zijn een RDW erkend bedrijf en aangesloten bij VWE en NAP ( Nationale Auto Pas)
U betaald bij ons geen afleveringskosten en uiteraard is inruil van uw huidige auto ook mogelijk.
Wij zijn 6 dagen per week geopend behalve op Zondag want dan zijn wij gesloten.
Wilt u alleen uw auto verkopen ? Dan kan dat natuurlijk ook.
Kijk dan eens op : WWW.AUTOINKOOPRIDDERKERK.NL
Tot ziens bij Jesse de Koning Auto`s.
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























