
Peugeot 308 SW - 1.2 e-THP Première *Full-Assist
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 174.116 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 25 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-TZK-87 |
| Datum deel 1 | 27-06-2014 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,00 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1165 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2014 - jan. 2015
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 459 x 180 x 147 cm
Wielbasis: 273 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Zeegers Middelblok 190 2831BR GOUDERAK, NL 0182-787386 http://www.autobedrijfzeegers.nl Info@autobedrijfzeegers.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia systeem
Interieur
- Armsteun voor
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- 2 Sleutels
- Boekjes aanwezig
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Eco Knop
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- microvezel bekleding
- mistlampen (achter)
- mistlampen (voor)
- Park assist
- Peugeot connect apps
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Distributie is vervangen 141xxx KM
Welkom bij Autobedrijf Zeegers
Van online aankoop tot thuisbezorging
ALLE INRUIL MOGELIJK!
Van een vliegtuig tot en met een fiets – alles is bespreekbaar.
Wilt u teleurstellingen voorkomen? Bel vooraf voor een afspraak.
Unieke service: auto kopen zonder showroombezoek
Wij begrijpen dat klanten niet altijd de tijd of behoefte hebben om naar een showroom te komen. Daarom biedt Autobedrijf Zeegers een unieke service:
vindt u op onze website een auto die u wilt kopen, dan bezorgen wij deze gewoon bij u thuis.
Contactmogelijkheden
Wij zijn eenvoudig te bereiken via:
06-47718298
0182-787386
U kunt met ons videobellen, mailen, bellen of WhatsAppen – wat u het prettigst vindt.
Familiebedrijf sinds 1977
Autobedrijf Zeegers is een familiebedrijf met meer dan 45 jaar ervaring.
Generaties aan vakmanschap, kwaliteit en klantvriendelijkheid staan bij ons centraal.
Service staat bij ons altijd op nummer 1.
Wij helpen u graag bij het vinden van de juiste occasion.
Transport & aflevering
• Transport nationaal en internationaal mogelijk (in overleg)
• Onze occasions worden geleverd met een nieuwe APK (of kunnen hiermee geleverd worden)
Voor extra informatie, foto’s, video’s en/of een eventuele inruil kunt u altijd contact opnemen met onze verkopers.
Autobedrijf Zeegers
Middelblok 190
2831 BR Gouderak
Tel: 0182-787386
E-mail: info@autobedrijfzeegers.nl
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































