
Peugeot 308 SW - 1.2 PureT - pano - airco - cruise - navi - nap - trekhaak -
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 166.793 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 12 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NX-431-T |
| Datum deel 1 | 15-05-2017 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,60 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1165 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2014 - mei 2017
Referentienummer: 378
Technische informatie
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 11,6 s
Topsnelheid: 188 km/u
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- connected services
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
deze Peugeot 308 is voorzien van airconditioning, cruise control, trekhaak, parkeersensoren, lichtmetalen velgen, navigatiesysteem, multifunctioneel stuurwiel, panoramadak, etc
Uiteraard wordt de Peugeot geleverd met de nationale autopas
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























