
Peugeot 308 SW - 1.2 PureTech Blue Lease Active
Algemeen
| Prijs | € 8.990 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 162.682 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 26 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-962-KZ |
| Datum deel 1 | 18-01-2021 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Bleu vertigo |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 620 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.800 kg
Afmetingen (LxB): 459 x 180 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Stof 'meco' mistral, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 125 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard aflevering
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- speciale kleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Welkom bij BOSCH Automotive workshop partner Autodeals Emmen!
!! ALLEEN GEOPEND OP AFSPRAAK!!
Wij zijn beschikbaar van maandag tot zaterdag, tussen 09:00 en 17:00. Om teleurstelling te voorkomen vragen wij u om een afspraak in te plannen voor een bezichtiging of proefrit. Als erkend RDW bedrijf kunnen wij uw auto direct tenaamstellen.
U kunt ons telefonisch bereiken op 0591 245500
Ook zijn wij per WhatsApp bereikbaar op 0591 245500
Inruil is natuurlijk altijd mogelijk. Vraag een van onze medewerkers voor een taxatie.
Bij de aankoop van een auto is contante betaling mogelijk tot maximaal € 3.000.
Houd er rekening mee dat het betaallimiet voor pinbetalingen minimaal 4 uur van tevoren verhoogd moet worden bij uw bank, zodat de betaling zonder problemen kan worden afgerond.
Zo voorkomen we vertraging bij aflevering en kunnen we de tenaamstelling direct netjes afhandelen.
Heeft u vragen over de betaalwijze, neem dan vooraf even contact met ons op.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































