
Peugeot 308 SW - 1.2 PureTech Blue Lease Executive | Pano | Navi | PDC |
Algemeen
| Prijs | € 10.975 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 87.303 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SR-043-K |
| Datum deel 1 | 28-05-2018 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,60 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | mei 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 189 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.790 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 180 x 146 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
Aangeboden! Super nette Peugeot 308 1.2 PureTech met slechts 87.000 Km!
Deze Peugeot beschikt over veel leuke opties o.a. clima, cruise control, panorama dak, elektrisch pakket, cruise control, parkeersensoren voor + achter etc. etc. De auto rijdt en schakelt goed. Onderhoud historie + 2 sleutels zijn aanwezig. APK tot en met 09 - 2026!! Distributieriem is vervangen bij 64.000 KM!
Wij bieden u deze Peugeot aan voor € 10.975,-!!
Bezoek graag na telefonische afspraak, dit om teleurstelling te voorkomen. Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn.
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































