
Peugeot 308 SW - 2.0 BlueHDI GT-line | 1e eigenaar | Dealer onderhouden | Trekhaak | Panorama dak | Alcanta
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | Januari 2016 |
| Kilometerstand | 184.359 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 22 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HX-789-D |
| Datum deel 1 | 26-01-2016 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Vernismetaallak rouge ruby |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2017
Typenummer: 031327032028026
Technische informatie
Koppel: 370 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.970 kg
Afmetingen (LxB): 459 x 180 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Alcantara, Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 105 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Gepoetst, tenaamstelling voertuig, geldige APK, vloeistoffencontrole
- Autogroep zekerheidspack (€ 1.095 meerprijs):
+ Auto's vanaf 2 jaar en ouder
+ 12 maanden Bovag garantie
+ Gegarandeerde kilometerstand NAP
+ Nieuwe APK bij aflevering
+ Onderhoudsbeurt conform schema
+ Poetsen van auto ( Auto wordt gereconditioneerd en gedesinfecteerd )
+ Nieuwe mattenset
+ Vervangend vervoer ( Vraag naar de voorwaarden)
+ 100 punten kwaliteitscontrole
+ Omruilgarantie 14 dagen of 1.000km
+ 24-7 Pechhulp ( Opel, Nissan, Peugeot & Suzuki)
+ NAP gegarandeerd
+ Mogelijkheid tot afleveren aan huis
+ Mogelijkheid tot proefrit aan huis
+ Mogelijkheid tot private shoppen buiten openingstijden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- Audio-navigatie full map
- kunstlederen/alcantara bekleding
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor
- Parkeer pakket (dodehoek detectie, achteruitrijcamera, parkeer assistent)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Deze goed onderhouden Peugeot 308 SW heeft nog maar weinig op de teller staan. Een jonkie voor een oude prijs! Met zijn dieselmotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Het panoramadak geeft extra sfeer aan het interieur en biedt een prachtige doorkijk naar buiten. Bij de uitrusting van deze Peugeot horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare voorstoelen, extra getint glas en verstelbare lendensteunen.
Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. De auto is ook uitgevoerd met electronic climate control. Het drukke verkeer eist onderweg al uw aandacht op. Daarom is het goed dat deze Peugeot is voorzien van diverse systemen die u assisteren tijdens de rit. Een automatisch inschakelbare verlichting neemt het waar als het donker wordt of gaat schemeren, en schakelt dan automatisch de verlichting in. Op dezelfde manier "ziet" de regensensor de eerste spatjes regen en schakelt dan de ruitenwissers in, en als het harder gaat regenen zet hij de ruitenwissers ook in een snellere stand. Kleine ritjes, grote reizen - altijd een relaxte aankomst dankzij de cruise control. Ook is de Peugeot uitgerust met: navigatiesysteem, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 308 SW is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Fijne optie, die hill hold control. U mag ook automatische hellingproef zeggen. Want dat is het. Geen millimeter achteruit rollen bij het wegrijden. Autorijden wordt steeds makkelijker en veiliger. In deze Peugeot vinden we verder een dodehoekdetectie en bandenspanningcontrolesysteem.
Indien u interesse heeft in deze Peugeot, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Autobedrijf Haaima is al decennia lang het vertrouwde adres in Friesland en de Noordoostpolder als het gaat om mobiliteit in de breedste zin van het woord!
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























